Instruktorka, Właścicielka studia

Kaja Sobieraj

 • Właścicielka studia Divine Dance Centre, instruktorka tańca z 16-letnim doświadczeniem w pracy z tancerzami z różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania, choreografka, tancerka, była zawodniczka fitness (reprezentowała Polskę na mistrzostwach Europy).
 • Magister psychologii, dyplomowana instruktorka tańca, absolwentka specjalistycznych kursów instruktorskich, coach ICF, nauczycielka intuicji.
 • Prowadzi lekcje indywidualne, zajęcia grupowe i warsztaty taneczne – w jej lekcjach uczestniczyły tysiące osób, rozwijając talent, pasje i podnosząc swoje umiejętności. Szkoliła tancerki i grupy turniejowe, prowadząc je na podium. W Divine Dance Centre prowadzi zajęcia twerk, sexy dance oraz pierwszy taniec weselny.
 • Tworzy autorskie programy zajęć, dzięki którym tancerki nabywają pewność siebie, pokonują własne bariery i uczą się freestyl’u, czyli sztuki improwizacji w tańcu.
 • Prowadzi warsztaty chodzenia na obcasach – jako medalistka fitness opanowała tajniki ruchu scenicznego, najkorzystniejszego ustawienia ciała i poruszania się w szpilkach. Dogłębnie analizuje schemat wyprowadzenia każdego gestu. Na tej podstawie koryguje nawyki ruchowe, ucząc gracji i pięknego poruszania się na obcasach.
 • Szkoli instruktorów, przekazując zdobytą przez lata wiedzę i dzieląc się doświadczeniem na kursach instruktorskich.
 • Tańczy od dziecka, na pierwsze zajęcia taneczne uczęszczała już w przedszkolu. Przez lata próbowała swoich sił w różnych stylach tj. taniec towarzyski, hip-hop, videoclip dance, sexy dance, high heels, dancehall, taniec współczesny, jazz, a nawet balet, by ostatecznie to właśnie twerk podbił jej serce.

W 2006 roku wyjechała na pierwsze międzynarodowe warsztaty taneczne. Od tamtej pory szkoli się zarówno w Polsce, jak i za granicą (Rosja, Francja, Niemcy, Holandia). Wielokrotnie uczyła się od tancerzy i choreografów gwiazd tj. Britney Spears, Beyonce, Janet Jackson, Rihanna, a od 2012 roku i warsztatów Big Up Kemp Russia podąża za najlepszymi tancerzami z Jamajki.

W 2020 odbyła podróż na Jamajkę, by zgłębiać tamtejszą kulturę, podążać za trendami i wprowadzać prawdziwego jamajskiego ducha na sale treningowe.

Współpracowała z największymi markami:

 • Była tancerką firmy Canon podczas ogólnopolskiej trasy Canon Cinema Roadshow. Podczas specjalistycznych szkoleń można było oglądać ją na ekranach kin.
 • Stworzyła choreografię dla totalizatora sportowego Lotto
 • Była choreografem i konsultantem na planie podczas powstawania teledysków
 • Tworzyła show taneczne dedykowane eventom promującym plecaki Cool Pack
 • Jej najbardziej popularna choreografia na YouTube osiągnęła ponad 500 tys. wyświetleń: https://www.youtube.com/watch?v=C0uaugzUvQI


To, co ją wyróżnia to wyjątkowe podejście do klientów. Koncentruje się na ich potrzebach i celach, które chcą osiągnąć. Łączy wiedzę psychologiczną i instruktorską, by z empatią podchodzić do początkujących kursantów i motywować tych bardziej zaawansowanych. Dzięki temu z łatwością dba o ich komfort i wspiera w poznawaniu pasjonującego świata tańca.

Jej misją jest tworzenie takiej szkoły tańca dla kobiet, w której kursantki będą mogły czuć się swobodnie, w pełni sobą. Gdzie nauczą się akceptować siebie takimi, jakie są. Ma to być miejsce przepełnione wyjątkową atmosferą i życzliwością, zachęcające do samorozwoju, pozwania siebie i odkrywania pasji do tańca i życia.

Prywatnie jej pasją są ludzie, dlatego wciąż zgłębia wiedzę z dziedziny psychologii i szeroko pojętego rozwoju osobistego. Uwielbia motywować i zarażać energią do działania. Z zainteresowaniem bada wpływ stylu życia na poziom energii i odczuwania życiowej satysfakcji. A na jej zadowolenie ma zdecydowany wpływ dobre jedzenie  Jest wielką fanką kuchni wegetariańskiej. Inspiruje ją podróżowanie. Dzięki temu poznaje nowe smaki, kulturę i ciekawych ludzi z całego świata. Z całym przekonaniem można jednak stwierdzić, że jej ulubioną czynnością (oczywiście poza tańcem) jest uśmiechanie się.