poznaj nas

Divine Dance Centre

Szkoła tańca Divine Dance Centre

Divine Dance Centre jest szkołą tańca z ofertą zajęć skierowanych do różnych grup wiekowych. Energią napędzającą studio są kobiety – zarówno nastolatki, jak i te bardziej dorosłe. Prowadzimy także owocną współpracę z parami, które chcą zgłębić tajniki niezwykłego tanecznego świata.

Nasze studio to nie tylko miejsce, w którym pracujemy nad techniką. Tworzymy przestrzeń, w której przede wszystkim możesz poczuć się dobrze, by rozwijać w sobie to, co dla Ciebie ważne. Atmosfera, jaka panuje na zajęciach, to dla nas sprawa priorytetowa! Dobra energia, optymizm, otwartość, życzliwość, uśmiech i ognisty zapał dosłownie tryskają z sali, wybrzmiewając z okien w centrum miasta do rytmów energetycznej muzyki.

Co czyni to miejsce wyjątkowym? Społeczność, jaką wspólnie budujemy. Wspieramy się, kibicujemy sobie wzajemnie w przełamywaniu barier i własnych granic, ale też motywujemy do postępów na parkiecie. To idealne miejsce dla wszystkich kobiet, bez względu na wiek, które pragną wzmocnić pewność siebie, rozbudzić pokłady kobiecej siły. Taniec, podobnie jak inne dyscypliny, kształtuje charakter. Tutaj możesz przyjść wyzwolić swoje emocje. Być drapieżna lub subtelna, dynamiczna albo eteryczna i zwiewna. Możesz być prawdziwie sobą! Zależy nam na tym, byś zaakceptowała siebie i czuła się tutaj dobrze. Po prostu bosko! Bo to rzeczywiste znaczenie słowa divine.

“W każdej z nas jest uśpiona Diva. Niektóre divy potrzebują głośniejszego budzika.”

Kaja Sobieraj
Nauka tańcaDla par

Poza szerokim wachlarzem zajęć dla żeńskiej części społeczności, prowadzimy także naukę tańców latynoskich dla par oraz przygotowujemy choreografię do pierwszego tańca weselnego. To zupełnie inna energia, która pojawia się na sali podczas kursu dla dwojga. Wiemy z jaką łatwością taniec potrafi zbliżać, jak buduje wyjątkowy rodzaj intymności, jak bardzo korzystnie wpływa na komunikację między partnerami i wzajemne zrozumienie, jak otwiera ich na siebie w kompletnie nowym wymiarze. Jest też nietuzinkowym sposobem na oderwanie się od codzienności i spędzenie aktywnie czasu wśród ludzi pełnych pasji. Mając świadomość tego, ile korzyści taniec wnosi w nasze życie, z przyjemnością dzielimy się nie tylko techniką i merytoryczną wiedzą, ale też tymi bonusami, dzięki którym odkrywamy się na nowo.

Nie boimy się wyzwań! Nie ma dla nas przypadków beznadziejnych, choć często nasi kursanci przypisują sobie taką łatkę na starcie. To jednak tylko nas motywuje do pracy! Pamiętaj, że jesteśmy w szkole tańca, daj się zatem poprowadzić! Udowodnimy Ci, że z każdego można wydobyć to, co najlepsze. Wieloletnie doświadczenie instruktorskie, intuicja do ludzi, cierpliwość, zrozumienie i serce pełne empatii, jakimi obdarzamy klientów, sprawią, że to Twoje obawy i kompleksy, a nie Ty, będą podpierały ściany! Zadbamy o Twój komfort emocjonalny. Poświęcimy Ci tyle uwagi, ile potrzebujesz, by stworzyć przyjazne warunki do tego, po co przychodzisz – do nauki tańca i swobody na parkiecie.

InstruktorkiPoznaj nas bliżej
Kaja Sobieraj Instruktorka, Właścicielka studia

Właścicielka studia Divine Dance Centre, instruktorka tańca z 13-letnim doświadczeniem w pracy z tancerzami.

Karolina Kopeć Instruktorka

Instruktorka: Taniec Współczesny i High Heels

Iza Ścieszyńska

Utytułowana tancerka tańca towarzyskiego Absolwentka studiów „Taniec w Kulturze Fizycznej” na AWF w Poznaniu o specjaln