Maria Hapoiants

Certyfikowana instruktorka tańca

W Divine będzie prowadzić zajęcia High Heels i Sexy Dance

Marina trafiła na pierwsze zajęcia taneczne jeszcze w dzieciństwie, w wieku 5 lat. Swoją przygodę zaczęła od tańca towarzyskiego. Przez 7 lat to była jej życiowa pasja. Potem odkryła hip-hop i oczarowała ją lekkość i swoboda freestyle’u. Jeździła na różne warsztaty taneczne i zawody, obserwowała innych tancerzy i chłonęła atmosferę street dance’u.

Po jakimś czasie dotarło do niej, że chciałaby poczuć się bardziej kobieco, odkryć i zrozumieć swoje ciało. Tak trafiła na pierwsze zajęcia High Heels i totalne zakochała się w tym stylu tańca. Z czasem zaczęła jeździć na różne warsztaty taneczne. Uczyła się m.in. u: Natalii Konarskiej, Suzie Pacałowskiej, Michaliny Lamprecht. Jej największą inspiracją jest Melissa Ann Barlow, która wzruszyła ją do łez swoim tańcem.

Jednocześnie chciała spróbować czegoś nowego i zaczęła tańczyć twerk właśnie w Divine. Pomogło jej to tańczyć inaczej, zrozumieć swoje ciało i stać się pewniejszą siebie kobietą i tancerką. Kolejnym krokiem było ukończenie Kursu na Instruktora tańca i rozpoczęcie drogi instruktorskiej. Jak powiedziała Marina: Ten kurs pozwolił jej zrozumieć jak można prowadzić dobre zajęcia, jak postępować na sali i co dla niej oznacza idealny instruktor tańca, którym pragnie się stać.

Na jej zajęciach możesz spodziewać się szalonej energii i dobrego vibe’u. Uwielbia patrzeć jak jej podopieczne rozwijają na parkiecie skrzydła. Ucząc, Marina pokazuje na swoim przykładzie, że każdy jest inny i nie jest ważne ile ma się lat, wzrostu, kilogramów albo skąd się pochodzi. Tak naprawdę żadna z tych rzeczy nie jest ważna. Liczy się to, że na jej zajęciach poczujesz się naprawdę atrakcyjną, pewną siebie kobietą! 

Dla Mariny taniec to całe życie. Nawet kiedy wstaje rano z łóżka, od razu ma ochotę tańczyć! Na co dzień (poza tańcem), zajmuje się sportem. Ma pieska, buldoga francuskiego, z którym chodzi na długie spacery do lasu. Bardzo ceni czas spędzany z rodziną. Poza tym lubi podróżować, zwiedzając inne miasta czy kraje. Podziwia jak jednocześnie podobni i jak różni jesteśmy jako ludzie – wraz z naszymi tradycjami, językiem, klimatem i przyrodą.