Instruktorka

Karolina Kopeć

  • Tancerka, dyplomowany choreograf i pedagog tańca. Absolwentka Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi na kierunku ,,choreografia i techniki tańca”.
  • Od wielu lat współpracowała z Teatrem Tańca Abrax pod kierunkiem Beaty Rewolińskiej , z którym zdobyła największe taneczne osiągnięcia na wielu festiwalach ogólnopolskich jak i międzynarodowych.
  • Szkoliła się u wielu wybitnych pedagogów z całej Polski i nie tylko. Miała do czynienia z wieloma stylami tańca (disco dance, taniec towarzyski, dancehall, twerk, hip hop). Jednak to taniec współczesny zagrzał najwięcej miejsca w jej sercu.
  • Do grona pedagogów, z którymi współpracowała należą: Jacek Owczarek, Witold Jurewicz, Iwona Olszowska, David Zambrano, Marta Zawadzka (taniec współczesny); Rafa (Redvolcon), Binta (Blackout), Famous, Rudey Legacy, Ula Afro Fryc (dancehall)
  • Jest Autorką wielu choreografii dla zespołów dziecięcych i młodzieżowych a także tancerka w spektaklach takich jak ,,Życie to nie wall street” Teatru Witryna czy ,,Tajemnica Tomka Sawyera” Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego.


Karolina uwielbia pracę z ludźmi i zaraża wszystkich swoją pozytywną energią. Na sali jest wymagająca, ale nawet najtrudniejszy trening potrafi przekształcić w pasjonujące wyzwanie prowadzące do ciekawych odkryć.

Zawodowo jest prawnikiem i pracuje w kancelarii radcy prawnego. Perfekcyjnie łączy pracę biurową z tańcem jako dwa przeciwległe żywioły. Gdy coś robi, poświęca temu w 100% całą swoją uwagę, pasję i zaangażowanie.

Karolina uwielbia podróże, w wolnych chwilach ćwiczy jogę, biega, jeździ na rowerze. Ogromnie pasjonuje ją także działanie ludzkiego mózgu, szczególnie w zakresie snu człowieka.